Prostory

Historický reprezentativní sál

Je zařízen v historickém stylu. V zimním období ho lze využít pro jednání 50 osob, v letním období lze navíc využít i krásný prostor venkovní terasy, případně na terasu navazující zahrady. Historický reprezentativní sál je vhodný na firemní akce, rodinné oslavy, společenské události, rauty, vernisáže a výstavy, koncerty, na obchodní jednání, ale také v něm a v navazujících prostorách lze uspořádat ples. Při rautovém uspořádání může být v historickém reprezentativním sále 100 osob, bude-li využita i venkovní terasa až 120 osob, divadelně pro 100 osob, u stolků pro 64 osob, bude-li využit veškerý prostor v prvním patře – červený salonek, modrý salonek, zasedací místnost, malá zasedací místnost a historický reprezentativní sál, zvýší se počet osob na 160 v zimním období a v letním období může být přítomno až 200 osob.

Více

Červený salonek

Je zařízený v historickém stylu v červené barvě. Nabízí možnost využití pro obchodní jednání a významné rodinné oslavy a společenské události. U stolu může jednat 12 obchodních partnerů nebo oslavovat 12 osob. Při událostech, které se uskuteční formou rautu, může být v červeném salonku až 20 osob.

Více

Modrý salonek

Navazuje na červený salonek – je také zařízený v historickém stylu s krbem, zařízený je v barvě modré. Je uzpůsoben pro sezení 8 osob u stolu, je možné ho využít také při firemních akcích, rodinných oslavách a společenských událostech. V případě konání rautu, může být v modrém salonku 20 osob. Lze ho využít i v kombinaci s červeným salonkem, potom kapacita rautové uspořádání vzroste na 40 osob.

Více

Zasedací místnost

Je zdobená vitrážemi, zařízená je v modernějším stylu.  Je možné ji využít  při firemních akcích, rodinných oslavách a společenských událostech. V zasedací místnosti při rautovém uspořádání může být 30 osob, divadelně 30 osob a u stolků 20 osob. Zasedací místnost lze propojit s vedlejší malou zasedací místností v případě rautové slavnosti, potom  celková kapacita vzroste dvojnásobně.

Více

Malá zasedací místnost

Je možné ji využít  při firemních akcích, rodinných oslavách a společenských událostech. Malá zasedací místnost lze propojit s vedlejší zasedací místností v případě rautové slavnosti, potom  celková kapacita vzroste na 50 lidí.

Více

Vinárna

Exluzivní stylové prostředí vinného sklepení. Sklep je umístněn v bezprostřední blízkosti Brněnských Veletrhů. Nabízíme tradiční moravskou kuchyni a bohatý výběr vín, večery u cimbálu, žánrové nebo reprodukované hudby, pravidelné řízené degustace vín, Jsou možné i degustace vín pro uzavřené společnosti od 20 do 150 osob. Prostředí je vhodné pro obchodní jednání i společenské události. Prostor sklepa lze upravit komorně pro malé společnosti. Kapacita sklepa u stolu je 110 osob, rautově 150, divadelně do 60, u tabule od 16 do 45 osob. Sklep je otevřen pouze na objednávku. Objekt je v bezprostřední blízkosti MHD a vchodu na Brněnské výstaviště.

Více

Kavárna

CAFFE HLINKY s posezením v soukromém parku, se zázemím pro nejmenší.

CAFFE HLINKY nabízí:
- velký výběr káv,
- nealkoholických i alkoholických nápojů,
- široký výběr tuzemských vín,
- dárkové balení a prodej vín přes ulici,
- možnost prohlédnutí probíhajících výstav v PALACE HLINKY

WIFI FREE

Více

Ubytovací prostor / Penzion

Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Ubytovací zařízení apartmánového typu se nachází v bezprostřední blízkosti BVV, přesně naproti vstupu G2. Do centra města Brna je výborné spojení cca 10 minut. Nabízíme pokoje, které se nacházejí na jednom patře a jeden apartmán pro 6 osob. Pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku, apartmán má vlastní sociální zařízení. Do jednotlivých místností je vstup z chodby. V ceně je připojení na WIFI. Parkování je v bezprostřední blízkosti.

Více

Hřiště

V klidném prostředí soukromého parku nabízíme pro nejmenší možnost "vyřádit se" na hřišti, zatímco rodiče si budou užívat zázemí kavárny.

 


Novinky

Máte zájem o novinky o dění v našem paláci, zaregistrujte se a my Vás rádi budeme o novinkách informovat